Saturday, March 5, 2011

Jak obalić korporacje i NWO?

Pewnie już się pytasz co ja mogę zrobić? W rzeczy samej możesz bardzo dużo.


1- Przestań oglądać telewizję.

2- Jeśli masz samochód na benzynę to nie kupuj w BP, EXXON i u innych wielkich korporacji. Jeśli cię na to stać, to kup auto elektryczne albo wodorowe. Jeżeli nie, to kup najmniejszy samochód jaki możesz i używaj tylko wtedy, kiedy naprawdę potrzebujesz. Jak możesz to nie korzystaj z płatnych dróg. Zainteresuj się wytwornicą HHO (H2O).

3- Zrezygnuj z jedzenia w McDonaldzie, KFC i temu podobnych, które posiadają w sprzedaży kurczaka firmy Tyson, czy innych korporacji.

4- Jak możesz to pozbądź się gazu i elektryczności w Twoim domu, bądź niezależny i kup panel słoneczny albo wiatrak.

5- Zrezygnuj z latania samolotami, nie chcesz przechodzić przez skaner nagich ciał, który powoduje raka i dodatkowo zapisuje Twoje biometryczne dane w globalnym komputerze. Jak możesz to jedź pociągiem albo autobusem.

6- Przestań kupować gazety, idź do biblioteki i czytaj o historii albo o innych ciekawych rzeczach, albo porozmawiaj z ludźmi, którzy znją prawdziwą historię.

7- Używaj Internetu i szukaj prawdziwych informacji, przynajmniej będziesz miał dwie strony medalu.

8- Zapomnij o wyimaginowanej Wojnie z Terorem i nigdy nie wysyłaj swoich dzieci na wojnę dla pieniędzy.

9- Używaj swoich telefonów mądrze i pozbądź się ipodów i xboxów, a zamiast tego czytaj książki, które Cię czegoś nauczą.

10- Zrezygnuj z kupowania rzeczy reklamowanych poprzez media i wielkie korporacje.

11- Jeżeli masz swoje pieniądze w Bank of America, Chase, J.P.Morgan czy w innych wielkich bankach, zamknij te konta i przenieś do mniejszych banków.

3 comments:

 1. kochaj bliźniego swego jak siebie samego :D

  ReplyDelete
 2. Zgodzę się z tym co mówił ten rosjanin, że w demokracji rządzi większość, a jak wiadomo powszechnie większość nie wie nic.
  I tak to wybraliśmy sobie demokrację z MC Donaldem na każdym skrzyżowaniu i powoli zaczynamy mieć problem z otyłością...

  Z drugiej stony nie mogę się zgodzić na promowanie faszyzmu.

  Globalizacja która się dzieje na naszych oczach jest faszyzmem, ale nie dla Ciebie czy dla mnie, a dla rządących elit. Globalizm jest dla globalistów (małej grupy ludzi, która podejmuje wszystkie decyzje)
  I tu wracając do widea, które mówi o tym, że lepjej jest gdy decyzję podejmuje grupa ludzi niż demokratycznie większość. Wszystko było by OK, gdyba ta mała grupa ważnych ludzi podejmowała decyzje, które maiałyby na uwadze dobro społeczeństwa, ale niestety tak nie jest.

  Jeżeli ta grupa ludzi spryskuje nas z samolotów chemią, dodaje trucizny do jedzenia i picia, daje noworodkom 34 szczepionki, promuje, wręczej produkuje narkotyki (mamy tu piękny przykład rządu amerykańskiego, który to w Afganistanie kontroluje światową produkcję opium, około 90%), rozpoczyna wojny (łącznie z zaplanowaną I, II i III Wojną Światową), to nie sądze aby takie rozwiązanie przyniosło korzyści dla ludzkości. II Wojna Światowa była po to, aby zorganizować Europę w UE, a teraz czekamy na III Wojnę Światową, która ma zorganizować świat w Jeden Światowy Rząd - globalny, albo jak wolisz faszystowski. Jeżeli uważasz, że należysz do elit afiszując się sfastyką, to chcę cię zapewnić, że bardzo się mylisz...

  ReplyDelete
 3. Tylko my stoimy im na drodze. Pamiętajcie podczas wojny brońmy histori kultury i kościoła. Rządy i władze pal licho.

  ReplyDelete