Sunday, March 13, 2011

Trucizna w codziennym życiu - Czarna Lista.

Okazało się, że alkohol, papierosy, narkotyki i choroby takie jak AIDS za wolno zabijają ludzi.


Jestem przekonany, że wielu ludzi zastanawia się, co się dzieje, a w szczególności co się dzieje z wodą i żywnością. Kilka puzli tworzy całą układankę. Po pierwsze w naszych zasobach wody i żywności znajdują się rzeczy, które nie powinny tam być, takie jak: benzoesan sodu, aspartam E-951, czy skrobia genetycznie zmodyfikowana. Po drugie znjdują się w nich opady ze smug chemicznych, między innymi połowa tabeli pierwiastków toksycznych i metali ciężkich, a także inne rzeczy typu: szczepionki, wirusy, bakterie, grzyby, czerwone krwinki i inne, o których nawet nie wiemy.
To wszystko służy jednemu celowi, a mianowicie wydojenia z nas maksymalnej ilości pieniędzy kosztem naszego zdrowia.

---------------------------------------------------------

Szykuje się całkowite zamknięcie prywatnych farm. Tylko wielkie korporacje będą mogły produkować jedzenie. Na małe farmy zostaną nałożone wysokie podatki i kary jeżeli nie będą kupowały GMO. Zrobią to tak, że małe farmy nie będą miały szansy na przetrwanie.

Kumpel się ze mnie śmiał mówiąc, że to nie wypali, a jeśli nawet, to zejdą one do "podziemia". Problem w tym, że przy codziennym spryskiwaniu nie będą mieli szansy na wychodowanie czegokolwiek nawet w "podziemiu" mówiąc innaczej na czarno. Globaliści pomyśleli o wszystkim, im bardziej się w to zagłębiam tym bardziej podziwiam ich arogancję i bezpardonowość. Korporacja Monsanto wyprodukowała genetycznie zmodyfikowane organizmy (GMO), które są uodpornione an aluminium, w związku z tym będą mogły rosnąć w glebie skażonej aluminium.

A 90% populacji świata nic sobie z tego nie robi żyjąc w Matrixsie utworzonym przez telewizję. I póżniej się obudzą z ręką w nocniku pytając co do cholery się stało?

---------------------------------------------------------

W czasach depopulacji, w których niewątpliwie żyjemy potrzebna jest nowa broń i globaliści coś wymyślili. Ich doskonały, zbrodniczy plan zredukowania populacji na tym świecie o jakieś 80% byłby zadowalający, ale ich celem jest ograniczenie ludności do 500 milionów i kontrolowanie narodzin (zobacz Georgia Stones). Oczywiście to miało wszystko być wdrażane krok po kroku w tajemnicy i przez wiele lat tak się działo. Dzięki niezależnym mediom głównie z Internetu wieści te znalazły światło dzienne i teraz rządzący tym światem nie mogą się już cofnąć, bo to oznaczało by przyznanie się do winy, a co za tym idzie konsekwencje zbrodni przeciwko ludzkości.

Wiele osób zadaje mi takie pytanie: "Dlaczego elity miałyby wymordować 80-90% populacji? Przecież oni potrzebują naszych pieniędzy!". Źle - oni nie potrzebują naszych pieniędzy, tylko więcej władzy; "Władza korumpuje, a władza absolutna korumpuje absolutnie" (Lord Acton). Oni już mają wszystkie nasze pieniądze, a przy okazji drukują pieniądze bez pokrycia, tyle ile potrzebują i jeszcze do tego pożyczają na odsetki.

Instytucją, która się tym zajmuje jest IMF (International Monetary Fund). IMF zaproponowała pożyczkę dla Polski, która to jej odmówiła. 12 dni póżniej wydarzyła się katastrofa w Smoleńsku - przypadek? - w życiu nie ma przypadków.

SZCZEPIONKI - nie bierz ŻADNEJ szczepionki bez względu na to co ci powiedzą. To również dotyczy regularnych, corocznych szczepionek, których ja nie biorę od 30 lat! "Niewypał" z AH1N1, nieudaną pandemią pokazał, że ludzie wiedzą o szkodliwości szczepionek. Polska jako jedyny kraj na świecie nie zakupiła szczepionek przeciwko Świńskiej Grypie. Teraz globaliści powrócą ze swoim zbrodniczym pomysłem exterminacji poprzez szczepionki. Regularne-coroczne szczepionki będą "wymieszane" z tymi co mają nas zniszczyć. W największym niebezpieczeństwie są małe dzieci do roku-dwóch. Lekarze mają do tego stopnia "wyprane mózgi", że szczerze wierzą iż danie rocznemu dziecku 34 szczepionek jest absolutnie konieczne. Trzeba być komletnie nieodpowiedzialnym ignorantem, żeby uwierzyć w taką propagandę i to wszystko dzięki kontrolowanej telewizji, radiu i gazetom.

4 comments:

 1. dodalabym do listy trucizn ASPARTAM, coraz czesciej znajduje go w skladze roznych produktow spozywczych tj dietetyne napoje cola, powerade, sokow do rozcieczania czy gum do zucia.

  ReplyDelete
 2. Absolutnie, zgadza się. Cakiem niedawno skończyłem z piciem red bulów, tigerów i innych takich gówien. Coca-coli i tzw. "soft drinków" nie piję już od wielu lat.

  ReplyDelete
 3. Proszę uzupełnić notatki :)
  Prześwietlam właśnie pasty do zębów.
  Ad. pasty Elmex:
  - Sorbitol w paście d/zz. zapobiega wysychaniu tejże pasty.
  - Polyethylene - nadal nie znam sensu zastosowania w paście d/zz.
  - Hydrated Silica - to uwodniona krzemionka, stosowana jako składnik ścerny - podstawa pasty, by mechanicznie usunąć płytkę naz.
  - Hydroxyethylcellulose = Cellulose Gum - czyli guma celulozowa stosowana jako zagęszczacz.
  - Silica (nie Dilica) Dimethyl Silylate
  - Titanium Dioxide (CI 77891) to biel tytanowa, która nadaje kolor biały paście d/zz. a nie wybiela zęby.
  - Aminofluorek to właśnie Olaflur :)
  - Sodium Lauryl Sulfate (SLS) - jest najpopularniejszym detergentem. Występujący czasem w jego tow. cocamidoprophyl Betaine powoduje przesuszenie skóry, łupież, wypryski na skórze owłosionej i alergiczne zapalenie skóry.
  SLS nie powinien być stosowany u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

  ReplyDelete