Saturday, January 8, 2011

Dowód osobisty z chipem - droga do niewoli.

Jaki to mamy cudowny rząd, że daje nam dowody osobiste z chipem za darmo.Ale chwileczkę, przecież nie ma nic za darmo, czy jest? Już widzę jak ludzie będą się spieszyć, żeby wreszcie dostać coś za nic...


North American Union, RFID chip, Rockefeller, New World Order, Corruption

9:13 Dowód osobisty z chipem RFID - Nowy Światowy Porządek - NWO - droga do niewoli_NAPISY_PL
2:36 


Czy czujesz ten chip pod skórą? Ja tak, chociaż mam nadzieję, że się nie doczekam. Ale wasze dzieci niestety, urodzą się, a zamiast metryki urodzenia dostaną chip pod skórę. Jak się to wam podoba, czy macie to gdzieś? Przecież to wszystko w imię bezpieczeństwa, bo jesteśmy na codzień atakowani przez terorystów. To ci niczemu nie winni ludzie, którzy wyszli z głębi jaskiń i z plastikowymi nożami dokonali zamachu terorystycznego na najbardziej zmilitaryzowany kraj na świecie, z najlepszą ochroną powietrzną i najlepszym wywiadem. Mimo wszystko 19-stu prymitywnych terorystów przedostało się przez tą ścisłą ochronę i stał się 911. Czy czujecie jak sobie z tego szydzę? Już chyba wszyscy wiedzą, że ataki z 9 września 2001 roku były robotą wewnętrzną, ale media uparcie kłamią na ten temat, a ludzie, którzy szukają prawdy są zastraszani i mordowani. To się nazywa początek drogi do tyrani anglo-amerykańskiego mocarstwa, którego celem jest zaszczepienie całej ludzkości chipami. A co to ma wspólnego z chipami w dowodzie? Przecież to tylko poto, żeby było łatwiej nas... inwigilować.
 Czy wiecie, że taki chip można wyłączyć? Podobnie jak można wyłączyć telefon komórkowy, za który nie został zapłacony rachunek. Tak samo jest z chipem, ktoś się wychyli, zrobi coś nie tak i już go nie ma, tak po prostu za naciśnięciem przysłowiowego guzika.

2 comments: