Saturday, January 23, 2010

Rząd i masowe media robią Polakom wodę z mózgu

Czy ktoś zauważył, że nikt nie krytykuje rządu?Rząd kontroluje telewizję i w związku z tym nie usłyszycie złego słowa na temat rządących. Cała wina zawsze spadnie na opozycję lub partię aktualnie nie rządzącą.
To jest model rządzenia oparty na polityce amerykańskiej, w której to dwie pozornie opozycyjne partie w gruncie rzeczy są sponsorowane przez te same banki. Mamy demokratów i republikanów, którzy to publicznie prowadzą gre polityczną o "stołki", a prywatnie spotykają się na tych samych "imprezach". Jak jedna partia coś "zepsuje" to zastępuje się ją konkurencją, i tak wkółko. Przykładowo zadaniem partii G.W.Busha było przeprowadzenie ataków na WTC co miało być pretekstem do rozpoczęcia wojny z terorem, w której to my zwykli ludzie jesteśmy terorystami. Pamiętacie co powiedział Bush przed inwazją Iraku???..."You are either with us or you are with the terrorist", co oznacza: "jesteście z nami albo z terorystami". Problem w tym, że to właśnie rządząca administracja amerykańska to są prawdziwi teroryści. White Hores - białe kurwy (White House), Pentagram - odwrócona gwiazda-symbol satanistów (Pentagon), Not Another Science Agency (NASA), Not Another Totaltarian Organization (NATO), Federal Biuro of Invigilation (FBI), World Wide Wiretap (WWW). Również za kadencji Clintona był zamach na WTC, ale na mniejszą skalę, tak tylko na początek. Jednak ta kadencja przygotowała grunt na to co póżniej stało się krachem gospodarczym w 2008 roku, a mianowicie oferowała kredyty mieszkaniowe tym, których nie było na to stać. I tak od Clintona, poprzez Busha przechodzimy do Obamy - zbawcy świata (YES WE CAN...do what you won't like it), którego zadaniem jest wprowadzenie nas w kolejny etap zbrodni całego systemu. Co nam szykuje Obama to tylko wiedzą same elity (na 99% WWIII). Już w tej chwili widać, że Obama jest spisany na straty, ma tylko wykonać swoje zadanie, a następnie zostanie wymieniony na kolejną marionetkę "wyprodukowaną" i dopasowaną do agendy elit przez masowe media. Ta kolejna postać tego skorumpowanego sytemu jako jedyne rozwiązanie po WWIII zaproponuje nam stworzenie jednego światowego rządu z jedną światową walutą, mówiąc krótko Nowy Światowy Porządek. Kolejnym krokiem będzie zaczcipowanie wszystkich mikrochipem RFID, na którym będą wszystkie informacje o danej osobie, włączając te o finansach, zdrowiu, zainteresowaniach, stylu życia itd.
A co to wszystko ma wspólnego z Polską? Dobre pytanie. Na drodze do wprowadzania jednego światowego rządu stanął między innymi nasz były rząd, który zakończył żywot w Smoleńsku. Tak będzie z każdym rządem i każdym indywidualistą, który przeciwstawi się elitom. Już teraz musicie dokonać wyboru, czy stoicie z boku czekając, aż was utylizują albo stajecie do walki z korupcją i zakłamaniem. Polska nie istnieje, została sprzedana tym, którzy potrafią czynić największe zło. To jest bitwa polityczna, w której jedynymi przegranymi są zwykli ludzie. Czas się przebudzić, zacząć myśleć i odzyskać wolność w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bo to nie wolność kiedy otaczasz się rzeczami, których nie potrzebujesz, ale kredyt za nie musisz spłacić. Im więcej masz rzeczy tym jesteś większym niewolnikiem systemu i wkrótce stajesz się również niewolnikiem swoich własnych rzeczy.

1 comment:

  1. Jakby na potwierdzenie moich słow policja w Krakowie zrobiła najazd na mieszkanie emerytów szukając tam narkotyków i broni, twierdząc, że wszystko było zgodne z prawem?!
    Myślicie, że żyjemy w wolnym kraju? Przygotujcie się na więcej takich niespodzianek...

    ReplyDelete