Saturday, January 1, 2011

10.11.2010 szczyt G20 czyli kolejny krok w drodze do Nowego Światowego Porządku.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zauważył to G20 to nic innego jak Jeden Światowy Rząd.


Jeszcze nie do końca oficjalnie, ale znacznie bliżej do celu.
Co będzie omawiane hm...niech zgadnę, może na przykład podatek od oddychania (carbon tax) plus nowa globalna waluta, a docelowo jej brak czyli mówiąc innaczej "cashless society".
G20 to w rzeczywistości 19 państw + Unia Europejska, co oznacza, że kraje EU są już jednym państwem. Następnym krokiem, który aktualnie ekceleruje to połączenie USA, Meksyku i Canady w Unię Północno-Amerykańską. To będzie bolesne dla amerykanów, ktorzy nigdy nie musieli walczyć ze swoim rządem o niepodległość, a teraz obudzą się z ręką w nocniku i nie będą mieli pojęcia co począć. Tym bardziej, że od 2001 roku USA przeradza się na naszych oczach w Czwartą Rzeszę, a co z tego wyniknie nie trudno sobie wyobrazić. Największym pasjonatem tego ruchu jest nasz uubiony a zarazem znienawidzony Terminator, który to w wieku dwudziestu paru lat pozował w homosexsualnym czasopiśmie salutując "high" Hitlerowi.
Kolejny problem jaki G20 musi rozwiązać to jest sprawa Rosji i Chin, które nie tak do końca chcą być w tym jednym rządzie, raczej same wolałyby nim być....

No comments:

Post a Comment