Sunday, August 7, 2011

Dlaczego potrzebne są zamachy terorystyczne w Europie - skanery nagich ciał.

W Stanach Zjednoczonych z tego powodu zrobiło się już calkiem niezłe zamieszanie.

EDIT

"
Zamach w Norwegii był kolejnym etapem zamachów w Europie po Londynie i Madrycie.
Czy nastąpi zamach terorystyczny w Polsce?

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/21679,w-polsce-planowany-jest-zamach-terrorystyczny-i-stan-wojenny

"


Cała ta "fałszywa wojna z terorem" do niczego innego nie jest potrzebna jak tylko do inwigilowania wszystkich ludzi. Ale jak to zrobić?

W USA na lotniskach wprowadzono juz tzw. "skanery nagich ciał" rzekomo w celu walki z teroryzmem. A to wszystko dzięki fałszywym zamachom terorystycznym z 2001 roku. Jest z tego powodu sporo zamieszania, ponieważ skanery te to tak jak 50x rentgen klatki piersiowej. I co z tego? To, że naświetlenie ludzkiego ciała promieniami rentgenowskimi jest ekstremalnie szkodliwe dla zdrowia. Dodatkowo bez zezwolenia kogokolwiek takie "bio-metryczne zdjęcie człowieka" jest zapisywane w światowej bazie danych. Na razie skanery te są tylko na lotniskach ale wiadomo, że nie wszyscy latają samolotami, a potrzbne są zdjęcia wszystkich ludzi. Jeżeli ktoś odmówi przejścia przez taki skaner to ma doczynienia ze służbami lotnisk TSA, które to w brutalny i niepardonowy sposób obchodzą się z pasażerami lotów. Takiego "delikwenta, przecież terorystę" bierze sie na bok i ręcznie obmacując całe ciało sprawdza się czy nie ma jakichś niebezpiecznych rzeczy, czy materiałów wybuchowych. Jest to bardzo upokażające szczególnie dla kobiet.


Pytanie, które się teraz nasuwa, to jak zrobić żeby zdjęcia bio-metryczne wszystkich ludzi znalazły się w bazie danych? Skanery takie muszą pojawić się dosłownie wszędzie! Z lotniskami nie ma już problemów ponieważ byl "911", ale to dopiero początek agendy psychopatycznych rządzących elit. Teraz zaczną te skanery wprowadzać do takich miejsc jak komisariaty policji czy sale sądowe, gdzie są kryminaliści, których trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie przemycają jakiejś broni. Ale co dalej, jak zmusić resztę społeczeństwa do przejścia przez skanery? Pewnie sobie myślicie, że żartuje... no to czytajcie dalej.


Już od jakiegoś czasu "trąbią" w telewizji, że szykują się ataki terorystyczne rzekomej Al-Kaidy w Europie, tak czy nie? Ale po co jakaś tam organizacja terorystyczna (jesli nawet taka istnieje) miałaby teroryzować amerykanów czy europejczyków? Odpowiedź jest prosta: dla agendy rządzących elit! Po takich atakach, o których masowe media nas zapewniają i do których nas przygotowują, że z pewnością nastąpią, będzie można zacieśnić tzw. "węzy bezpieczeństwa" w Europie! Będzie to dobry powód , żeby wprowadzić skanery nagich ciał. I tak na przykład możemy się spodziewać takich urządzeń w Warszawskim metrze czy też Trójmiejskiej SKM. Czyż nie brzmi to wspaniale dla tych co zarabiają niewyobrażalne pieniądze na produkcji takich skanerów? Tym sposobem będzie można "prześwietlić" tych, którzy poruszają się transportami komunikacji miejskiej, a to już spora grupa ludzi. Dokąd dalej zmierzamy tego nie wie nikt, poza rządzącymi elitami, ale możecie sobie puścić wodzę wyobraźni....

1 comment:

 1. Ten wpis napisałem po próbnym ataku w Niemczech.
  Ile było ataków od tego czasu?
  W Szwajcarii i teraz niedawno we Włoszech.

  Jest dla mnie oczywiste, że to robota rządowych terorystów, mówiąc innaczej globalistów, czy jak kto woli tych, co ustanawiają Nowy Porządek Świata.
  Zobaczymy co jeszcze mają zaplanowane...

  ReplyDelete