Wednesday, January 5, 2011

„Dokąd zmierza świat" -- Gdańsk -- 20.11.2010 - spotkanie na Politechnice

W sobotę na oddziale Chemii Politechniki Gdańskiejodbyło się spotkanie zorganizowane przez STO NWO Poznań.


  14:21

Było wspaniale, przyjechało kilkadziesiąt osób, cała sala była pełna i musiałem siedzieć na schodach. Obejżeliśmy 2 godzinny film omawiający między innymi wątki związane z NWO, GMO, 911, szczepionkami, trucizną w pożywieniu, smugami chemicznymi, reklamami podprogowymi, zakłamaniem mediów, korupcją w rządzie, zadłużeniem kraju, fałszywą wojną z terorem i wiele innych. Po filmie odbyła się godzinna dyskusja poruszająca różne tematy, Wielu ludzi, którzy tam przyszli zetknęli się z tą tematyką po raz pierwszy i mam nadzieję, że będą drążyć temat...


Opublikowano 25 Listopad 2010, autor: Mikołaj Rozbicki
20 listopada 2010 roku udaliśmy się do Gdańska na zaproszenie naszego nowo poznanego kolegi Kuby, by zorganizować spotkanie na temat NWO i nie tylko – zatytułowane: „Dokąd zmierza świat – niewygodne fakty”.
Musze powiedzieć, że jak na nasze skromne środki osiągnęliśmy sukces – spotkanie na Politechnice Gdańskiej dzięki tylko i wyłącznie internetowej reklamie przyciągnęło ok 50/60 osób – sala była pełna. Warto także odnotować dwie rzeczy: po pierwsze uczestnicy reprezentowali różnorodne grupy wiekowe oraz płcie, a po drugie i najważniejsze – mieliśmy jakże znakomitego gościa – na nasze spotkanie przybył sam Andrzej Gwiazda z żoną – były działacz Solidarności. Wiadomo, że od bieżącej polityki stronimy, ale ta osoba zapisała się pozytywnie w kartach naszej historii, no i jest tez świadkiem jak mniemamy – „przekierowania” przez elity światowe i krajowe jakże pozytywnego ruchu Solidarnościowego na kompletnie inne tory. Efekty zaś widzimy dzisiaj w kraju.
Tak więc cieszy, że coraz więcej osób interesuje się tematyką i zaczyna układać te puzzle związane z NWO i polityką w Polsce.
Oby do przodu.

No comments:

Post a Comment