Thursday, January 13, 2011

Aluminium rozpylane w stratosferze zabija pszczoły, zwierzęta i ludzi

Albert Einstein powiedział, że jeśli wszystkie pszczoły wyginął, to pozostaną nam 4 lata życia.


Rozpylanie aluminium w stratosferze zagraża życiu nie tylko pszczół, ale wszystkiemu co żyje. Geoinżynierowie wymyślili sobie, że zrobią duże pieniądze na produkcji GMO eliminując naturalną możliwość produkcji żywności. Kwestia czy wzięli pod uwagę możliwość zakończenia w ten sposób życia na naszej planecie, czy też robią to z premedytacją może być przedmiotem sporów i teorii spiskowych. Jedno jest pewne, że pszczoły wymierają i to jest fakt. Ostatniej zimy tylko w Polsce zniknęło 10% pszczół. Mówi się, że to z powodu telefoni komórkowej, fal elektromagnetycznych, promieniowania kosmicznego, a także działań urządzenia H.A.A.R.P. Trzeba by tutaj nadmienić, że najprawdopodobniej głównym czynnikiem dlaczego tak się dzieje jest rozpylanie aluminium, baru, strontu i tytanu w górnych warstwach stratosfery. Z badań przeprowadzonych do tej pory wynika, że główną toksyną w mieszance smug chemicznych jest aluminium. Metal ten posiada właściwości kumulacyjne i gdy odłoży się większa jego ilość, to po prostu blokuje żyły i zabija życie. W przeciwieństwie do człowieka czy zwierzęcia dla małej pszczółki nie potrzeba wiele aluminium, żeby ją zabić. Ilość chemii jaka jest rozpylana w ciągu ostatnich 3 lat przekroczyła wszelkie normy! To nie tylko szkodzi ludziom, którzy masowo zapadają na choroby Alzheimera , raka i inne, ale również zabija pszczoły, bez których życie na naszej planecie nie będzie możliwe!

3 comments:

 1. To jest to - aluminium zawarte w antyperspirantach, powodowało u mnie powiększanie się węzłów chłonnych pod pachami - już nie używam tego świństwa i nie mogę się nadziwić dlaczego to jest produkowane, dlaczego i kto na to pozwolił??? Dlaczego, dlaczego i jeszcze raz dlaczego???

  ReplyDelete
 2. Czy rozpylane jest koloidalne aluminium??? Jeśli tak to alzheimer u nas zaatakuje na !00%.

  ReplyDelete
 3. koloidalne aluminium/// aluminium odkłada się latami i po 10latach mózg obumiera dlatego wycofali garnki aluminiowe i patelnie.
  Rozpylanego aluminium jest coraz więcej trafia to do wody do całego systemu życia jakim jest nasza planeta i do nas.

  ReplyDelete