Tuesday, January 4, 2011

Opryski chemiczne w nowym roku.

Nic się nie zmieniło. Dzisiaj w Trójmieście było dość duże zachmurzenie. Wykorzystują każde niewielkie przejaśnienia na rozpylanie aerozoli.


Trochę błękitnego nieba, które pojawiło się nad Starówką było zasmarowane smugami. Niestety nie miałem przy sobie aparatu, żeby to sfotografować. Prawdopodobnie jutro będę miał potwierdzenie w zdjęciach satelitarnych.
Ci, którzy posiadają jeszcze zmysł węchu i zastanawiali co tak śmierdzi i dlaczego szczypią ich oczy mogą być pewni, że to właśnie z tego powodu...

2 comments:

 1. Witam.Wczoraj pierwszy raz wszedlem na wasza strone i przeczytalem o tym zjawisku terewelacje nie wzbudzily we mnie jednak emocji poniewaz sam jestem moherem,oszolomem itd.Ku mojemu zdziwieniu ok godz.14 palac w oknie zauwazylem opisane przez was ,,zjawisko,,.mieszkam w WAWie w punkcie o doskonalej widocznosci nieba nad centralna czescia miasta ito co widzialem napewno nie bylo dzielem przypadku plus widok 1 lub 2 samolotow duzyhc wygladajacych jak pasazerskie latajacych wyraznie wg planu zaluje ze nie zrobilem fot ale wszystko wygladalo tak jak na filmie z yt chyba nad ELKIEM.Nie przejmujmy sie koment do filmow na yt COS JEST NA RZECZY! Agenci wszedzie sieja zamet zeby osmieszyc prawde,Pozdrawiam Jacek Wa-wa,

  ReplyDelete
 2. Cześć,

  agenci sami już nie wierzą w moc swoich prób ośmieszania. Coraz więcej ludzi się tym zjawiskiem interesuje i już nie długo nie będzie takiej możliwości, żeby kogokolwiek ośmieszyć.
  Polecam do obejżenia film dokumentalny na ten temat, do którego zrobiłem tłumaczenie i napisy. Jest w 7 odcinkach, z czego 4-7 są już na YT do obejżenia.

  http://chem-trails-everyday.blogspot.com/2011/01/czym-spryskiwany-jest-swiatnapisyplwhat.html

  pozdrawiam

  ReplyDelete