Thursday, July 28, 2011

Niektóre z typowych objawów podczas oprysków chemicznych

W dni, kiedy rozpylają pojawiają się następujące objawy:


Wrażliwi na zapachy odczują nieprzyjemny, ostry zapach w powietrzu. Pierwszym namacalnym znakiem jest pieczenie oczu i twarzy, a także swędzenie w nosie. Następnie pojawia się mdły, metaliczny smak na ustach i języku. Później pojawiają się objawy takie jak: kłopoty z oddychaniem, kaszel "papierosowy" u osób nie palących. Bóle i zawroty głowy. Kłopoty z koncentracją, zaniki pamięci i ogólny stan tzw. "zakręcenia". Kolejny etap to bóle stawów, najczęściej ramion i bóle w klatce piersiowej i tarczycy. Po kilku godzinach od rozpylenia pojawia się stan ogólnego znużenia, zmęczenia i ospałości. Po przespaniu się człowiek czuje się tak, jak po 3-dniowej imprezie.

To są typowe objawy, które zauważyłem u siebie. Jako osoba nie paląca i nie pijąca jestem bardziej wrażliwy i w związku z tym łatwiej mi jest zidentyfikować objawy zdrowotne, które nie są bezpośrednią przyczyną mojej działalności.

Większość ludzi nie wiedząc co się dzieje, gdy mają któreś z tych objawów, to po prostu idą do lekarza. W gruncie rzeczy, to jest jednym z głównych celów tych, co to robią. Właśnie o to chodzi, żeby ludzie chorowali, korzystali z usług lekarzy i wydawali pieniądze na leczenie. Na tym polega ta cała zbrodnia.

Jeżeli ktoś jest świadomy tego, co się dzieje, to może sam się zabezpieczyć, tym bardziej, że większośc lekarzy również nie wie, co się dzieje i mogą tylko "postawić" nie właściwą diagnozę jeszcze bardziej szkodząc pacjentowi. W czasach kiedy na codzień absorbujemy dosłownie "tony" chemii jest absolutnie konieczne, aby dodatkowo nie zażywac żadnych chemicznych lekarstw.

Solidarnie możemy obalić ten cały korporacyjny burdel polegający na naciąganiu nieświadomych ludzi.


Zrób sobie taki eksperyment:


w dni, kiedy rozpylają zapisz na kartce objawy, jakie ci dokuczają. Rób to przez dłuższy czas, powiedzmy przez kilka miesięcy i porównaj. Zobaczysz, że obajwy te powtarzają się ze 100% dokładnością w dni, kiedy rozpylają.


Jak rozpoznać, kiedy rozpylają?


Jest to dosyć proste. Wystarczy obserwować niebo, szczególnie w dobrą, słoneczną pogodę. Wówczas niebo pokryte jest smugami. Rozpylanie odbywa się czasami przez cały dzień, ale zazwyczaj odbywa się w specyficznych przedziałach czasowych, tj: 4-7, 12-15, 18-21. Samoloty latają na wysokości około 2500 metrów, zwykle tuż poniżej cumuli i cirusów. Czasami w dni z częściowym zachmurzeniem latają również ponad chmurami. W dni, kiedy nie ma chmur wogóle rozpylają taką metodą, która nie pozostawia smug na niebie. Widać wtedy za samolotem taką krótką smugę, która szybko się rozprzestrzenia.

No comments:

Post a Comment