Tuesday, August 30, 2011

Czy NASA spowodowała zniszczenie atmosfery?

Czy próbują to teraz po cichu łatać?


Pokusiłem się o spekulacje w tej sprawie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że 90% populacji planety to ślepcy lub ignoranci. W programie rozpylania chemikalii do naszej atmosfery bierze udział miliony ludzi. Nie ma takiej możliwości, żeby wszyscy z nich byli aż tak zmanipulowani, że nie wiedzą co robią. Zastanawiające jest to, że operacja ta jest tematem tabu, mimo to, że jest cała masa ludzi, którzy o tym mówią. Gdzie nie spojrzeć pojawiają się podprogowe przekazy smug. Środowisko niszczeje, żywność i woda są coraz bardziej skażone, przychodnie (w szczególności oddziały dziecięce) zapełnione są pacjentami i ludzie chorują na nieznane dotąd choroby. Jednak operacja trwa i posuwa się do przodu z coraz to większym natężeniem. Siła oprysków zwiększa się z roku na rok, tak jakby nie było już od tego odwrotu. Od czasu do czasu ktoś z kręgu autorytetów coś powie, ale praktycznie od razu jego głos tłamszony jest większością ludzi załatwiających sprawę wyzwiskami i wyśmiewaniem...

Czy rzeczywiście NASA mogła spowodować zniszczenie naszej atmosfery? Wydaje mi się, że jest taka możliwość. Doszedłem do takiego wniosku oglądając dokumentację dotyczącą mistyfikacji w związku z programem Apollo. Podczas amerykańsko-rosyjskiego wyścigu podboju kosmosu pojawił się jeden wielki problem, a mianowicie radioaktywny pas Van Allena. Ówczesna technologia nie była w stanie wyprodukować kombinezonu, który uchroniłby kosmonautów przed promieniowaniem kosmicznym. Mało tego, dzisiejsza technologia nie jest w stanie tego dokonać. Gdyby było innaczej, to mielibyśmy wyprawy na Księżyc co kilka lat, a może nawet co roku. Czy ktoś z Was zastanawia się dlaczego nie ma wypraw na Księżyc od roku 1972, kiedy to zakończył się program Apollo? Dlaczego skoro po raz pierwszy w historii człowiek wylądował na Księżycu w latach 60-tych XX wieku, to dlaczego nie można tego powtórzyć na początku wieku XXI???

Czy eksperymenty w atmosferze z wybuchami bomb atomowych, które pzeprowadzała NASA miały na celu zniszczenie radiaktywnego pasa tak, aby ułatwić astronautom dotarcie do Księżyca? Tego nie wiem, ale jest to ciekawa teoria. Być może te właśnie eksperymenty doprowadziły do zniszczenia warstwy ozonowej, którą teraz próbuje się załatać opryskami chemicznymi.
 Niestety nie znalazłem wersji z polskimi napisami i nie mam czasu na tłumaczenie, ale mimo wszystko zachęcam do obejżenia tego niezwykle ciekawego filmu.

Thumbnail2:13:14 - PART 1

Thumbnail1:31:41 - PART 2 & 3

No comments:

Post a Comment