Wednesday, August 31, 2011

Przygotowania do ataku terorystycznego w Polsce

Mam złe przeczucie, że dojdzie do zamachu terorystycznego w Polsce.


Trzy fałszywe alarmy bombowe w ciągu jednego miesiąca. To jest tzw. "text book" zamachów terorystycznych sponsorowanych przez rządy. Chciałbym się mylić w swoich podejrzeniach, ale niestety, to co widzę przypomina sytuację bezpośrednio przed zamachami na WTC z 2001 roku. Na kilka miesięcy przed atakami wydażyło się wiele fałszywych ataków mających na celu uśpienie czujności społeczeństwa, a także powodowanie uczucia ciągłego strachu i zagrożenia, że podobny atak terorystyczny będzie miał miejsce. Wszystko wskazuje na to, że ataki przeprowadzone będą w Warszawie. Gdzie dokładnie i kiedy, to trudno powiedzieć. Prawdopodobnie w metrze. Być może przed wyborami, albo w czasie EURO 2012. To jest jak gra w szachy. W zależności od nazwijmy to "naszych posunięć" możemy spodziewać się odpowiednich posunięć z "ich strony".

O atakach terorystycznych w Europie pisałem już w zeszłym roku.

http://chem-trails-everyday.blogspot.com/2010/11/dlaczego-potrzebne-sa-zamachy.html#more

Pół roku temu rozmawiałem z kolegami zadając im następujące pytanie: "Ciekawe, kiedy NWO zabierze się za Norwegię i Szwajcarię?". Jak widać nie musiałem długo czekać, żeby się o tym przekonać. Mieliśmy niedawno zamach w Oslo. Oczywiście winą obdarzono jakiegoś szaleńca. To jednak nie jest ważne, gdyż winny zawsze się znajdzie.

 NWO planuje zniewolić całą planetę, a ataki terorystyczne są głównym narzędziem w osiągnięciu tego celu. Najlepszy przykład pokaują nam wydarzenia po atakach z 11 września 2001 roku, kiedy to wprowadzono Patriot Act, czyli zmianę praw w konstytucji, które to w 90% zostaną już na zawsze.

Jeżeli dojdzie do podobnego zamachu w Polsce, to możemy liczyć na podobne zmiany. Przykładowo inwigilacja społeczeństwa, areszty bez nakazów, cenzura i temu podobne...3 comments:

 1. Ty masz przeczucia a ja wiem, że "coś" meteoryt? bomba? spadnie na nowoczesny stadion. Stadion w kształcie owalnym, wyglądajacy z góry jakby miał szklaną kopułę, kopuła koloru szafirowego, murawa piękna zieleń. Tzn pokrycie trybun - dach, taki przezroczysty jakby szkło. To się wydarzy wieczorem. Nie wiem czy w Polsce jest taki stadion, o takim kształcie. Ale tak się stanie.

  ReplyDelete
 2. To niesamowite, miałaś taki sen, czy to przekaz z medytacji?
  Spójrz na zdjęcia wszystkich stadionów biorących udział w EURO 2012 i zobacz, czy którychś z nich przypomina ten z wizji:

  http://www.google.pl/search?q=euro+2012+stadiums&hl=pl&client=firefox-a&hs=9eU&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&biw=1273&bih=622&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=UNhgTsTQJ4r6sga3oaXZDQ&ved=0CFIQsAQ

  ReplyDelete
 3. Wojtek dokładnie taki jak ten:
  http://sport.wp.pl/kat,37154,title,Opoznione-otwarcie-stadionu-w-Kijowie,wid,13459656,wiadomosc.html

  ReplyDelete