Smoleńsk 10.04.2010

A co, jeżeli cała ta sytuacja jest tylko medialnym wymysłem? 

Pomyśleliście o tym? Miejsce katastrofy po wypadku wygląda podobnie jak w Shanksville, gdzie 11 września 2001 roku rzekomo rozbił się samolot, który to miał uderzyć w Biały Dom, ale grupa brawurowych pasażerów przejęła kontrolę samolotu z rąk zamachowców. Na polu znajdowały się jakieś szczątki, ale żadnych dużych części sugerujących, że samolot rzeczywiście się tam rozbił.

Również w Smoleńsku nie znaleziono, czy raczej nie pokazano w mediach całego samolotu, tylko jakieś fragmenty, które mogły stanowić może 10% tego co powinno znaleźć się w miejscu wypadku. Ciekawe, prawda? A widzieliście jakieś ciała? Bynajmniej nie mam na myśli tych kukieł, które znajdują się na fotografiach wykonanych całkiem niedawno. Przejżyjcie zdjęcia i orginalny film, który nakręcony był na miejscu katastrofy, przecież tam prawie nic nie ma. Jakieś 3 kółka samolotu, kabina pilotów. A gdzie reszta? A-ha rozumiem... roztrzaskała się o rosyjską brzózkę...

wpisano 15.02.2011 

 ----------------------------------------------------------------

I tak oto ostateczna wersja raportu MAK ośmieszająca polaków na całym świecie zakończyła śledztwo. Wiadomo, że Polacy mają opinię pijaków, więc jaki był problem, żeby tak to właśnie przedstawić. Pytanie: i co teraz? Odpowiedź: nic!

Sytuacja jest analogiczna do zamknięcia sprawy ataków z 11 września 2001. Podano oficjalną wersję i koniec. Od tego momentu, ci którzy próbowali dociekać i domagali się wyjaśnień byli albo przekupywani, albo zastraszani, albo mordowani. Minęło prawie 10 lat i pomimo tego, że już teraz wszyscy wiedzą, że była to robota wewnętrzna to i tak oficjalnie media utrzymują tą samą, kłamliwą wersję. A Bin Laden, który rzekomo był sprawcą tych zamachów, pomimo tego, że jest na liście Top 10 FBI, to nigdy nie usłyszał zarzutów. Dlaczego? Bo jest niewinny!

Jak będzie przebiagała sytuacja dociekania prawdy w Polsce trudno powiedzieć. Zakładając, że większość ludzi to ignoranci zainteresowani tylko własnymi czterema literami, możemy przyjąć, że sprawa ta umrze śmiercią naturalną, podobnie jak w USA.

A ci, którzy tych zbrodni dokonali chodzą po świecie, mają się dobrze i realizują swój plan tworzenia globalnego totalitarnego państwa...


------------------------------------

Autor orginalnego widea z miejsca katastrofy Andrei Mendierej został zamordowany 15 kiwetnia, zaledwie 5 dni po katastrofie. 

Oto kopia jego widea przetworzona cyfrowo. Autor tejże kopii uważa, że samolot był pusty, tzn. była w nim tylko załoga, nie było nawet siedzeń. Twierdzi on również, że na miejscu wypadku nie było śladu walizek, toreb czy też innych gadżetów elektronicznych, a co najdziwniejsze nie było również ciał.
To przypomina sytuacje zamachów z 2001 roku, kiedy to rzekomo jeden z samolotów rozbił się w Shanksville, gdzie również niczego nie znaleziono.2:12

Pamiętacie taką wypowiedż prezydenta Komorowskiego:
"PREZYDENT BĘDZIE GDZIEŚ LECIAŁ I TO SIĘ WSZYSTKO ZMIENI"...? 
http://www.youtube.com/watch?v=86GcCrR4R_s&feature=player_embedded
Cóż taka wypowiedż może znaczyć na rok przed likwidacją "niewygodnej dla NWO" polskiej elity? Odpowiedzcie sobie sami, nie potrzeba wilekiej inteligencji, żeby skojarzyć fakty...

Do tego dodajmy "wpadkę" Komorowskiego na wzór amerykanów z dnia 11.09.2001, kiedy to dwa programy informacyje ogłosiły, że budynek nr.7 należący do kompleksu WTC zawalił się - w jednym przypadku na 20 minut, a w drugim na ponad godzinę przed faktem.
http://chem-trails-everyday.blogspot.com/2010/10/911-11092001-schowana-prawda-o-atakach.html

Zobaczcie sami:
http://www.bankfotek.pl/image/623207.jpeg
Data publikacji na stonie to 5:57 10.04.2010, czyli na kilka godzin przed katastrofą.


Teraz spójrzcie tutaj:
http://www.tvp.info/informacje/polska/oredzie-marszalka-sejmu-do-polakow/1643874
To ten sam artykuł, w którym to data została zmieniona na 06:13 11.04.2010, po tym jak zaczęło o tym huczeć na Internecie.


Ja rozumiem, że zdażają się błędy, ale skoro tak, to dlaczego nie było słowa wyjaśnienia na temat tzw. "błędu", a w zamian po prostu "po cichu" zmieniono datę na inną? Takie działanie jest automatycznym przyznaniem się do winy.
Tak samo było z telewizją BBC 24, która podała na antenie, że budynek nr.7 kompleksu WTC "właśnie się zawalił" - te słowa wypowiada reporterka, a w tle za nią budynek 7 nadal stoi. BBC 24 postąpiła dokładnie tak samo, nie składając żadnych wyjaśnień, jak się zorientowano (w przeciągu 2 minut połączenie zostało przerwane) co się stało, to wszystkie nagrania zamiast trafić do archiwum zostały zniszczone i w tej chwili istnieją tylko te kopie, które udało się "złapać" prywatnym osobom i umieścić na Internecie.

A treaz czas na wpadkę Tuska:

Dwa dni przed katastrofą Tusk jedzie na spotkanie z Putinem, funkcjonariuszem KGB w latach 1975-1990. Po co on tam jedzie? Żeby przygotować wszystko na ostatni guzik i upewnić się, że wypadek będzie miał miejsce.
Gdyby rzeczywiście taki wyjazd miał sens to przygotowanoby co najmniej kilkunastoosobową delegację, która by sprawdziła wszystkie za i przeciw. Fakt, że pojechał tylko Tusk świadczy o tym, że chodziło o zachowanie jak największej tajemnicy. Również nie było z nim dziennikarzy, więc nic dokładnie się nie dowiemy.

Kolejna wpadka Tuska

Zaraz po wypadku delegacja z Prezesm PIS Kaczyńskim jedzie konwojem na miejsce wypadku pod "ochroną" rosyjskich władz, które spowolniają konwuj na terenie Rosji do 30 km/h. W tym samym czasie wyjeżdża kolejny konwój z Polski z Premierem Tuskiem, który to w zawrotnym tępie goni i prześciga konwój Kaczyńskiego, po to żeby być wcześniej na miejscu katastrofy i upewnić się, że nie pozostawili tam żadnych śladów swojej zbrodni.

I jeszcze powracając na chwilę do Komorowskiego, który stwierdził, że należy zacząć pogłębiać związki partnerskie z Rosjanami i na dowód tego w komunistycznym stylu wręczył kilku polakom ordery.

Z tego wszystkiego wynika, że Tusk-Komorowski wracają ku starym metodom propagowania komunizmu, co nic dobrego nie wróży, ponieważ globalistom właśnie o to chodzi, żeby wprowadzić ogólnoświatowy ustrój policyjno-faszystowsko-komunistyczny.

------------------------------------------------------------
Najwyrażniej plan budowy Nowego Porządku Światowego trwa od wielu lat, najprawdopodobniej od 18 wieku. Illuminaci są bardzo skrupulatni i cierpliwi, szczególnie posługując się liczbami jako wyznacznikami zdarzeń. Najlepszym przykładem jest atak z 11 września 2001, co na amerykański przekłada się na 911, ponieważ oni w dacie piszą najpierw miesiąc a póżniej dzień. A co dla amerykanów oznacza numer 911, to numer na policję. 

Teraz przyjżyjmy się innej kombinacji liczb dotyczącej naszego kraju. 

"7615 - tragiczna liczba... Zdumiewająca i tragiczna zbieżność. Jak podaje Niezależna.pl, między 11 listopada 1918 roku a 17 września 1939 roku minęło tyle samo dni co między 4 czerwca 1989 roku a 10 kwietnia 2010 roku - dokładnie 7615 dni!

11 listopada 1918 r. to dzień, w którym Rada Regencyjna przekazała władzę nad podległym jej wojskiem Józefowi Piłsudskiemu, co uznano później za datę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z kolei 17 września 1939 r. rozpoczęła się inwazja Związku Sowieckiego na nasz kraj. W tym dniu prezydent i rząd RP opuścili Polskę. Między tymi dwoma datami, oznaczającymi de facto początek i koniec II RP - upłynęło dokładnie 7615 dni.

Tyle samo dni wynosi okres między słynnym 4 czerwca 1989 r. - uznawanym za początek Polski demokratycznej (data pierwszych po II wojnie światowej częściowo wolnych wyborów do polskiego Sejmu i całkowicie wolnych do Senatu) - a 10 kwietnia 2010 r., gdy pod Smoleńskiem rozbił się samolot z Prezydentem RP, jego małżonką, najważniejszymi wojskowymi w państwie i wieloma znanymi politykami - pisze Niezależna.pl."Dlaczego zaraz po katastrofie padły przynajmniej 4 strzały z broni palnej? Przecież nie było tam żadnego poligonu, czy też strzelnicy. Ktoś do kogoś strzelał. Zamiast karetek pogotowia przyjechała ekipa morderców, żeby dobić tych co przeżyli. Nie widzę tutaj innego wyjaśnienia!
http://www.youtube.com/watch?v=au8Qb9-ph40

Zacznijcie zadawać pytania:

1- Dlaczego nikt nie oczekiwał tak pokaźnej i ważnej delegacji polskiej na lotnisku w Smoleńsku ?

2- Gdzie byli Dziennikarze, Ochrona na lotnisku itd.?

3- Dlaczego w pobliżu lotniska nie czekały samochody mające dowieźć Prezydenta i resztę delegacji na uroczystość? Mieli iść piechotą do Katynia?

4- Dlaczego to Rosja przejęła całkowitą kontrolę nad śledztwem i nad szczątkami samolotu (w tym nad czarnymi skrzynkami), terenem katastrofy i ciałami ofiar? Przewodniczy jej Putin – były funkcjonariusz KGB?

5- Dlaczego niespotykanie szybko, wręcz pospieszne podanie winnych: BŁĄD pilotów – bez analizy, sprawdzania? A nie np. zamach terrorystyczny, zestrzelenie samolotu, uszkodzenie klap lub lotek samolotu, celowe i zdalne zablokowanie / zakłócanie przyrządów lub układu sterowania, przez co następuje brak sterowności samolotem?

6- Jaki to zbieg okoliczności pozwolił tak szybko odnaleźć i rozpoznać zwłoki Prezydenta Kaczyńskiego, w sytuacji kiedy inne szczątki wymagały drobiazgowych analiz?

7- Dlaczego jest brak pożaru? powinny być czarne kłęby dymu a płomienie ponad drzewami a tu ledwie ogarek się palił… Od czego ludzie są spaleni?

8- Silniki T0134 są na ogonie więc dlaczego na zdjęciach brak jest śladów wybuchu silników?

9- W jaki sposób upadł samolot, aby rozbić na drobne kawałki kadłuba, lecz nie zniszczyć kabiny pilotów, która była przecież najbardziej narażona na zniszczenie? I co się z nią później stało? Na zdjęciu satelitarnym są tylko drobne kawałki pokazane całego samolotu.

10- Kabina pilotów była w dobrym stanie, więc dlaczego nie można było odnaleźć ciał pilotów?

11- Wieniec w doskonałym stanie a ludzie w szczątkach?

12- Dlaczego zabierali dziennikarzom i świadkom notatki oraz kamery zaraz po katastrofie?

13- Wcześniej przed samolotem prezydenckim lądował inny samolot, a piloci nie narzekali na pogodę. Mgły dużej nie było jak mówią świadkowie – czy to była sztuczna mgła?

14- Dlaczego podawali że w katastrofie zginęło 87 i 3 osoby żyją lecz ich stan jest ciężki.(potem to zamilklo) Po godz. że wszyscy nie zyją. Czy byli w stanie tak szybko teren sprawdzić?

15- Dlaczego lampy przy pasie startowym w Smoleńsku nie miały żarówek?

16- W Rosji pół roku temu robili generalny remont naszego samolotu, czyżby służby rosyjskie coś wymontowały lub zamontowały ?

17- W momencie feralnego lądowania w przestrzeni powietrznej niedaleko Smoleńska latały 2 samoloty – Białoruski i Rosyjski. Co tam robiły? Pilnowały?

18- Na pokładzie samolotu był szef polskich wojsk, Generał Gągor. Za kilka miesięcy miał zostać szefem wojsk NATO. Polak na czele wojsk NATO? Czy jest większa zniewaga dla Rosjan?

19- Wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte około 2 godziny po informacji o katastrofie. W tamtym momencie nie było jeszcze wiadomo, czy Janusz Kurtyka przeżył czy nie. Nastąpiło również przeszukanie Warszawskiego mieszkania Zbigniewa Wassermana. Czego szukali tam funkcjonariusze?!

20- Samolot przechylił się tuż przed lądowaniem w lewo? Atak serca? Skąd taki nagły ruch i zwrot tuż przed lądowaniem?

21- Dlaczego przed wizytą Putina i Tuska tam był zainstalowany mobilny ILS. Natomiast przed spotkaniem Kaczyńskiego ten system nawigacji usunięto.

22- Dlaczego i po co Tusk pojechał 3 dni wcześniej, przed głównymi Uroczystościami, spotkać się z Putinem?

23- Kto ustala listę pasażerów, dlaczego wycieka do internetu? Część posłów z PO nie wsiadła do samolotu! Kto ich ochronił?

24- Dlaczego Komorowski zdążył już podpisać 5 ustaw + 2 o kontyngentach wojskowych, gdy trwa jeszcze żałoba??

25- Czy któryś z dziennikarzy próbowal skontaktować się z autorem filmu “ni huja siebie” Yurą Budnykiem (rastychem)?

26- Czy ktoś wie dlaczego w serwisie Youtube konto autora filmu “ni huja siebie” zostało zamknięte dzień po publikacji .

27- Czy ktoś dysponuje listą dziennikarzy którzy przylecieli na lotnisko w Smoleńsku Jakiem-40?

28- Czy ktoś przeprowadzał z nimi wywiad na temat tej katastrofy , gdzie wtedy byli, co widzieli itd..?

29- Czy ktoś kontaktowal sie z pilotami samolotu il-72 który miał lądowac tuż przed Lechem Kaczyńskim który według swiadka o mało co nie zachaczył skrzydłem o płytę lotniska?

30- Kiedy na miejscu zdarzenia pojawili się agenci FSB , czy standardowo na lotniskach wojskowych jest ich jakaś liczba która zawsze tam stacjonuje ?

To tylko część artykułu ze strony:
http://www.zamachnapolske.com/?tag=komorowski-agent

No comments:

Post a Comment