Ucz się / Educate yourself

Moim celem tego bloga jest nauczanie tych, którzy żyją w nieświadomości, że to nie jest teoria spiskowa. Zadaj sobie pytanie, kiedy po raz ostatni widziałeś błękitne niebo, a nie rozmazane szaro-niebieske? Coraz więcej ludzi choruje. Wystarczy się rozejrzeć i spojrzeć na ludzkie twarze. Wiedzą, że coś jest nie tak, ale nie wiedzą co i po prostu mówią sobie: "jestem zmęczony czy coś". Są ogłupieni przez telewizję i inne rzeczy, lub po prostu są zajęci swoimi sprawami i zarabianiem pieniędzy, że nie zwracają na to uwagi. A później idą do lekarza i proszą o coś, żeby złagodzić ból, który pojawił się znikąd.

Chciałbym zobaczyć taką reklamę w TV:

"Masz zawroty głowy, bóle głowy, nie możesz się skupić na czymkolwiek, tracisz pamięć krótkoterminową, zapominasz o rzeczach, czujesz się zdezorientowany we własnej okolicy, masz kaszel pomimo, że nie palisz, zwróć się do swojego lekarza: czy ma pan coś na smugi chemiczne?"

Dr. Swan Scot opowiada jak zabezpieczyć się przed skutkami oprysków chemicznych:

part 1 http://www.youtube.com/watch#!v=pFmaWOFraak&feature=related

part 2 http://www.youtube.com/watch?v=wpGzKWpDvLs


 -----------------------------------------------------------------------

My goal of this blog is to teach those that are living in deny that this is not a conspiracy theory. Ask yourself when was it last time that you have seen a blue sky, not a smeared gray-blue? This is happening and more people are getting sick. Just look around and see people faces, they know that something is not right, but they are not sure what and they just say "am tired or whatever" but they are so dumb ed down with television and other things, or they simply are so busy with their stuff and making money, that they are not paying any attention. And than they go to a doctor and ask for something to ease the pain that came from nowhere.

Dr. Scott Swan tells how to protect themselves against the effects of chemical sprays.

part 1 http://www.youtube.com/watch#!v=pFmaWOFraak&feature=related

part 2 http://www.youtube.com/watch?v=wpGzKWpDvLs


I'd like to see a TV commercial going like this:


"Feeling dizzy, have a headache, can't concentrate on anything, loosing your short term memory, forgetting things, felling disoriented in your own area, have a cough even tho, that you don't smoke, ask you doctor: do you have something for chem trails?"No comments:

Post a Comment