Tuesday, January 31, 2012

Smugi chemiczne a zachorowalność na raka

W ciągu ostatnich 6 lat śmiertelność spowodowana chorobami układu oddechowego "skoczyła" z miejsca 8-go na 3-cie.


I uwierzcie mi, ma to bezpośredni związek z rozpylaniem śmiercionośnych substancji. Poza metalami takimi jak aluminium, bar, stront, kadm, tytan i inne w mieszankach smug chemicznych znajdują się również pleśnie i grzyby, które są bezpośrednią przyczyną powstawania komórek rakowych.

Nie miejcie żadnych złudzeń, to nie jest teoria spiskowa, a statystyki to potwierdzają. Rak to jedna z największych maszyn do zarabiania pieniędzy, a konwencjonalne środki leczenia takie jak chemioterapia tylko pogarszają sytuację. Korpracje farmaceutyczne nie chcą abyśmy byli zdrowi. To jest mafia, która żeruje na naszym zdrowiu. Oczywiście nie tylko jest więcej zachorowań na raka, ale również na inne choroby, takie jak na przykład Alzchaimer, czy Morgellon.

Można się przed tym bronić, ale trzeba wiedzieć jak. Pomijając już fakt, że najpierw trzeba zaakceptować, że to naprawdę się dzieje, z czym większość ludzi nie może się pogodzić. Jednak statystyki mówią same za siebie i z pewnością przyczyną nie są spaliny pojazdów benzynowych.

Jest przed nami ukrywanych wiele rzeczy, nie tylko te złe, ale również te dobre, jak na przykład wolna energia, czy też witamina B17, która skutecznie usuwa komórki rakowe.

Wiedza w dzisiejszych czasach dzięki Internetowi jest łatwa do zdobycia. Oczywiście trzeba uważać, bo nie wszystko jest warte uwagi. Są jednak takie rzeczy, które są dostępne tylko w Internecie, ponieważ w świecie głównych mediów i przyjętych ogólnie dogmatów wiedza ta jest nie do zaakceptowania, a wielu przypadkach jest wręcz zwalczana i ośmieszna.

Tak było między innymi z Wilhelmem Reichem, który przez większość życia był prześladowany, a na koniec jego dzieło życia zostało zniszczone, a on sam został zamordowany przez agentów FDA.

To tak tytułem wprowadzenia do książki, którą chciałbym Wam polecić.
Książka "ŁAŃCUCH ŻYCIA" została napisana w roku 2004 przez JANA MARIANA TARATAJCIO, ale nigdy nie została wydana, ponieważ oficjalne wydawnictwa bały się, że będą miały z tego tytułu kłopoty. Tematy poruszane w tej książce są praktycznie tematami tabu, a czyta się ją  jednym tchem...                             

No comments:

Post a Comment